Świątynia Chłodnej Damy

Forum najwspanialszego klanu na świecie :P

Ogłoszenie

Prosimy o dodawanie w sygnaturach swojego ID z gry. Bardzo ułatwi nam to komunikację ^^

#1 2012-10-28 16:40:28

 Leyniis Darmal

Administrator

5840524
Zarejestrowany: 2012-09-30
Posty: 73

Val :D

Rozgość się, złotko


ID: 732

Offline

 

#2 2012-10-28 16:48:24

Valir

Nowy w wierze

Zarejestrowany: 2012-10-28
Posty: 9

Re: Val :D

[b]Witam, siedzi mi w głowie pewna myśl dotycząca fabularnej struktury naszego zacnego klanu, będzie potrzebne do tego trochę ludu, ale jakby się udało coś takiego zrobić to.. By było fajnie
1 - Złączenie rasą. A więc
cywilizacja jakiejś rasy (elfy,
jaszczuroczłeki, orki, nieumarli itp.
itd.). Starczy powiedzieć, a zrobimy
odpowiedni klimat ;]
2 - Złączenie klasą. A więc
kompania wojowników, akademia
magiczna, szkoła bardów itd.
3 - Złączenie wiarą - czyli rzesza
wyznawców. Osobiście taką rzecz
bym proponował, gdzie wiarę
możnaby pokładać w chłodnej damie, a każda rasa, klasa, itd. czcili by ją na różne sposoby;)
4 - Złączenie miejscem -
społeczność danego terenu,
zróżnicowana :]

Mielibyśmy taką własną mini krainę :]

Offline

 

#3 2012-10-28 17:13:59

 Leyniis Darmal

Administrator

5840524
Zarejestrowany: 2012-09-30
Posty: 73

Re: Val :D

Generalnie pomysł ciekawy i osobiście jestem za. Ale ja jestem za wszelką fabularką Można by to rozbudować, ale jak sam wspominałeś, potrzeba by do tego ludzi. A to wymaga kogoś kto to ogarnie. Zakładam, że Kele (Inana) i Krim (Namrif/Rejn) zajmą się stroną mechaniczną klanu. Mogłabym się zająć fabułą, ale jak już to zrobię to na ostro :]
Choć myślę, że tworzenie skomplikowanej struktury, jaką podałeś, może być nieco problematyczne... Choć jeśli uda się ściągnąć graczy fabularnych różnej rasy, profesji itd, to można spróbować. W końcu po to jest to forum- żeby się nie ograniczać, a płynąć Podoba mi się!


ID: 732

Offline

 

#4 2012-10-28 17:55:46

Valir

Nowy w wierze

Zarejestrowany: 2012-10-28
Posty: 9

Re: Val :D

Tak więc szukajmy A o problemy to się nie martw, wszędzie jakieś są. Mogę Ci oczywiście pomóc w tworzeniu czegoś takiego. Mam już pewne doświadczenie w grach fabularnych jak i tworzeniu takich fabuł Uwielbiam akcje wielowątkowe, co prawda zawsze najtrudniej się coś takiego tworzy bo potrzeba na coś takiego wiele godzin, a czasem nawet dni (Ustawienie całej hierarchii, szukanie do tego graczy, wymyślanie elementów pobocznych), ale jak już wszystko jest dopięte na ostatni guzik to aż miło popatrzeć Tak więc nie możemy mówić "nie", tylko zacząć od czegoś większego.
No

Offline

 

#5 2012-10-28 18:04:43

 Leyniis Darmal

Administrator

5840524
Zarejestrowany: 2012-09-30
Posty: 73

Re: Val :D

  No i to mi się podoba! Wiedziałam, że będziesz dobrym nabytkiem   Ja już mam dwóch innych panów na oku


ID: 732

Offline

 

#6 2012-10-28 18:12:21

Valir

Nowy w wierze

Zarejestrowany: 2012-10-28
Posty: 9

Re: Val :D

Też idę czegoś/kogoś szukać

Offline

 

#7 2012-10-28 18:13:29

 Leyniis Darmal

Administrator

5840524
Zarejestrowany: 2012-09-30
Posty: 73

Re: Val :D

Już tam używam swego czaru xD


ID: 732

Offline

 

#8 2012-10-28 18:32:30

Valir

Nowy w wierze

Zarejestrowany: 2012-10-28
Posty: 9

Re: Val :D

Oto mój pomysł na zaproszenia

*Pewien mały gnom ciągnie cię za nogawkę. Usiłujesz odtrącić jego
natarczywą łapkę, ale trzyma
mocno.* Czego?* warczysz.
młodzieniec wyciąga w Twoją stronę
zwinięty w rulon pergamin i
piszczy* Szlachetny/a...[Tutaj wpisuje się osoba która wysyła zaproszenie]
kazał przekazać to Łaskawej
Pani. I prosił/a, by w razie
jakichkolwiek uwag do niego/ej się
zwrócić. *Zniknął. Otwierasz
pergamin i znajdujesz, co
następuje:
"Witaj Pani. Dawno temu stworzona Gildia poszukuje ludzi (Nie wykluczając innych ras) którzy swoją obecnością i pomysłami wniosą coś w nasze progi. Wiemy, że się do tego nadajesz, obserwujemy Cię od Twego początku w tej pięknej krainie, mamy nadzieję, że przyjmiesz naszą ofertę."

To oczywiście może się zmienić

Offline

 

#9 2012-10-28 18:38:41

 Leyniis Darmal

Administrator

5840524
Zarejestrowany: 2012-09-30
Posty: 73

Re: Val :D

Hmm... Podoba mi się to o obserwowaniu... Morale i respect podnosi Myślę, że można by podzielić zaproszenia na fabularne i mechaniczne... chociaż nie... za dużo syfu by było. Ale coś w formie fabularnego zaproszenia mogłoby się sprawdzić... Należałoby to jakoś dopieścić... Ale uno momento, ja się tu chyba zaczynam za bardzo szarogęsić xD


ID: 732

Offline

 

#10 2012-10-28 18:43:33

Valir

Nowy w wierze

Zarejestrowany: 2012-10-28
Posty: 9

Re: Val :D

Dopieszczaj, według mnie trzeba to jeszcze dopracować.

Offline

 

#11 2012-10-29 16:08:59

skwercio

Nowy w wierze

Zarejestrowany: 2012-10-29
Posty: 3

Re: Val :D

Pomysł ciekawy, chociaż... czemu akurat gnom na posyłki?
Klanowe gnomy się mogą obrazić

Offline

 

#12 2012-10-29 17:00:25

Valir

Nowy w wierze

Zarejestrowany: 2012-10-28
Posty: 9

Re: Val :D

Też racja Ale kogo już będziemy wysyłać to już wasz wybór
Może to być jakiś młodzieniec, jakaś pani lekkich obyczajów , troll. Różne istotki

*****



*albo taką Faję posłać... Nikt nie przyjdzie, ale może zapłacą, żeby spokój w końcu dała* Edytuję, co by mega spamu nie robić xD

Ostatnio edytowany przez Sinvaes/Faye (2012-10-29 18:23:06)

Offline

 

#13 2012-10-29 20:38:00

 Leyniis Darmal

Administrator

5840524
Zarejestrowany: 2012-09-30
Posty: 73

Re: Val :D

Co do twojego pomysłu z inną postacią niż na Amo... Nie jestem pewna czy to najlepszy pomysł. Oczywiście, jeśli chcesz grać kimś innym, stwórz taki obiekt xD, walnij choć mini KP, ale zamieść to w profilu na Amo. Jeśli każdy zacząłby tworzyć postać specjalnie na potrzeby forum, zrobiłby się tu bałagan... Taka postać- jak najbardziej, ale myślę, że można to spokojnie zostawić na Amorionowych profilach


ID: 732

Offline

 

#14 2012-10-29 20:49:48

Valir

Nowy w wierze

Zarejestrowany: 2012-10-28
Posty: 9

Re: Val :D

W takim razie niech tak zostanie.

Offline

 

#15 2012-11-04 08:19:13

Ariana

Nowy w wierze

Zarejestrowany: 2012-10-07
Posty: 9

Re: Val :D

"3 - Złączenie wiarą - czyli rzesza
wyznawców. Osobiście taką rzecz
bym proponował, gdzie wiarę
możnaby pokładać w chłodnej damie, a każda rasa, klasa, itd. czcili by ją na różne sposoby;)
4 - Złączenie miejscem -
społeczność danego terenu,
zróżnicowana :]"


Dziobaki to już jest raczej ustalone. Jesteśmy złączeni wiarą, taka idea przyświecała od początku. Nasza "Chłodna Dama" to nikt inny jak spersonifikowana Śmierć, której zasad wiary sie mamy trzymać.
To najbardziej elastyczne z zaproponowanych rozwiązań fabularnych, bo nie wymaga zmian postaci i nie sądzę, by próba ujednolicenia ich jak w punkcie 1 i 2 wyszła nam "na zdrowie".
Co zaś do punktu 4go to jest dość ciekawy pomysł, swego czasu na Hydrze, innym forum zewnętrznym  był opis siedziby. Mozna by sie pokusić, albo zmusić gada do zrobienia podobnego opisu świątyni i przyległych do niej budynków, gdzie wierni mogliby mieszkać. Opis hierarhii, swiątynnej, budynków, ogrodów, funkcji celów... co dusza zapragnie, na pewno nikomu nie zabraknie tu pola do fabularnego popisu.

Co do podwójnych postaci. Nie widzę sensu mieszania w profilach na amo. Wystarczy tu, w informacjach oużytkowniku forum zrobić mini karte postaci z avkiem włącznie a nick zachować z gry. Dzięki temu będziemy wiedzieć kto jest kto a i luz fabularny będzie zachowany, nie będzie też problemu przy zmianach postaci w grze i ich resetach.

A skoro tak skupiliście się na rekrutacji to Deridius (Tak Faje, to do Ciebie!) chce fabularnej rekrutacji a ty masz doskaonałą po temu okazję. (I wcale nie liczę na to, że jak Cię tyknę na forum i z imienia to wejdzie Ci to na ambicję na tyle, zebys go ściągnęła w najbliższym czasie... )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wspolnota-zwycieska.pun.pl www.narutoplay.pun.pl www.rozrywka-dla-nastolatek.pun.pl www.sznauceromaniak.pun.pl www.serjtankian.pun.pl