Świątynia Chłodnej Damy

Forum najwspanialszego klanu na świecie :P

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Prosimy o dodawanie w sygnaturach swojego ID z gry. Bardzo ułatwi nam to komunikację ^^

#1 2012-12-29 02:33:58

 Leyniis Darmal

Administrator

5840524
Zarejestrowany: 2012-09-30
Posty: 73

Nieobecności fabularne

Być może dzielenie nieobecności zdaje wam się niepotrzebne, to jednak nie każda przerwa od gry jest sobie równa. Niektórym może znudzić się fabuła, więc przerzucą się na mechanikę, a inni zwyczajnie nie będą mieć czasu na Amo in general.
Tak więc, otwierając poczet nieobecnych, ogłaszam, iż od 30.12 do- być może- końca pierwszego tygodnia stycznia mnie nie będzie. Wyjeżdżam i dostęp do internetu będę miała znikomy, jeśli jakikolwiek w ogóle. Oczywiście będę starała się, o ile będzie mi dane, zaglądać tu i odpowiadać na wasze posty, jednak niczego nie mogę obiecać na pewno. Żadnych konkretnych planów fabularnych jeszcze nie mam- te są dopiero do ustalenia. Tak więc pozostaje żywo dyskutować. Cieszy mnie również aktywność w nowym dziale, dotyczącym fabuły po erze testowej ^^
Tymczasem, borem, lasem- idę kimać. Wszelkie wątpliwości postaram się rozwiać jutro, pardon, dzisiaj- tylko kilka godzin później

Właśnie- jako że nie wiem czy będę jeszcze miała okazję, chciałabym życzyć wam wszystkim udanej zabawy sylwestrowej, pomyślnego wejścia w nowy rok i spełnienia marzeń ^^


ID: 732

Offline

 

#2 2012-12-29 10:27:38

 Talhadya

Nowy w wierze

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-12-28
Posty: 6

Re: Nieobecności fabularne

Krótka nieobecność od 29 grudnia do 2 stycznia. Ale będę miała ograniczony dostęp do internetu.

Szczęśliwego Nowego Roku przy okazji


Talhadya Keepervell (ID: 653)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.brzozowenadolice.pun.pl www.musa.pun.pl www.mc-rpg.pun.pl www.lkt.pun.pl www.gdphotography.pun.pl